Premier Lig Ekipleri Kenan Yıldız’ın Peşinde!

A Milli Takım’ın Berlin’de Almanya ile karşılaştığı hazırlık maçına attığı golün yanı sıra gösterdiği performansla damga vuran Kenan Yıldız, devlerin transfer listesine girmeye başladı. İngiliz ekipleri genç golcüyü kadrosuna katmak için hamle yaptığı iddia edildi.

LIVERPOOL DEVRE ARASINI BEKLİYOR

İtalyan basını Liverpool’un Kenan Yıldız’ı kadrosuna katmak için girişimlere başlayacağını iddia etti. Jürgen Klopp’un Kenan Yıldız transferine onay verdiği ve İngiliz devinin Ocak ayında Juventus’a teklif yapacağı öne sürüldü.

TEAMtalk’ta yer alan habere göre Liverpool’un Sportif Direktörü Jorg Schmadtke, Jürgen Klopp ile yaptığı görüşmenin ardından Kenan Yıldız için temlasarını hızlandırma kararı aldı.

GİZLİ FORVET OLACAK

Haberde Schmadtke’nin Kenan Yıldız’ı Roberto Firmino gibi gizli bir forvet olarak oynayabilecek biri olarak gördüğü bilgisine yer verildi.

ARSENAL DEVREDE

İngiliz basınına yansıyan haberlere göre Liverpool’un ardından Arsenal de Kenan Yıldız içni Ocak ayında girişimde bulunacak. Juventus’un büyük bir potansiyele sahip olduğu düşünülen Kenan Yıldız’ı Ocak ayında göndermek istemediği belirtilen haberde İtalyan devinin düşük bir bonservis bedeli karşılığında Kenan’ın ayrılığına izin vermeyecek.

Haberde Juventus’un mali durumunun kötü olması sebebiyle Kenan Yıldız için gelecek yüksek tekifleri değerlendirebileceği aktarıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir